You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Сушильна машина Candy GVS H9A2TCE-S

  • Торговые марки: Candy
  • Модель: GVS H9A2TCE-S
  • Наявність:

14 999 грн

Немає в наявності
monobank

«ПОКУПКА ЧАСТЯМИ» ОТ MONOBANK

  1. Являться клиентом monobank;
  2. Смартфон с приложением monobank;
  3. Доступен лимит на покупку частями.
Первый платёж будет списан с банковской карты. Первый платёж + 6 последующих. Не совместимо с подарками, повышенными бонусами и акцией 2 в 1.
Интересная ссылка
ГАРАНТІЯ

Обмін / повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Офіційна гарантія виробника: 12 міс.

GRANDO VITA

ІНТУЇТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ, ВІДМІННІ РЕЗУЛЬТАТИ. ВСЕ ЦЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ НЕЙМОВІРНОЮ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЮ. НОВІ СУШАРКИ CANDY GRANDÒ VITA РОЗРОБЛЕНІ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОКРАЩИТИ ВАШЕ ЖИТТЯ ТА ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЦИКЛУ СУШІННЯ. ЦЕ МОЖЛИВО ЗАВДЯКИ НОВІТНІМ РІШЕННЯМ, ЩО ДОПОМОЖУТЬ ВАМ СПРАВИТИСЯ ІЗ ВАШОЮ БІЛИЗНОЮ ЯКНАЙКРАЩИМ ЧИНОМ. СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН ЦЬОГО МОДЕЛЬНОГО РЯДУ СПЕЦІАЛЬНО РОЗРОБЛЕНИЙ ТАКИМ ЧИНОМ, ЩОБ ПОВОДИТИСЯ ІЗ ВАШОЮ БІЛИЗНОЮ НІЖНО ТА ДБАЙЛИВО, НАВІТЬ ІЗ ГРОМІЗДКОЮ. ТА ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ: ВИ МОЖЕТЕ СКОРИСТАТИСЯ ПЕРЕВАГАМИ НАШОГО НОВОГО АКСЕСУАРУ EASYCASE, УНІКАЛЬНОГО ТА ЄДИНОГО АКСЕСУАРУ НА РИНКУ, ЩО ЗБИРАЄ ВОДУ У СПЕЦІАЛЬНИЙ КОНТЕЙНЕР, ЯКИЙ МОЖНА ЛЕГКО ВИЛУЧИТИ ТА ЗРУЧНО ЗЛИТИ ІЗ НЬОГО ВОДУ ДЛЯ ПОВТОРНОГО ВИКОРИСТАННЯ. НАШІ ПРИЛАДИ ОСНАЩЕНІ СИСТЕМОЮ WI-FI З’ЄДНАННЯ: ЦЕ НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ КОНТРОЛЮВАТИ СТАТУС ЦИКЛУ СУШІННЯ ТА ОТРИМУВАТИ НЕОБХІДНУ ІНФОРМАЦІЮ НАВІТЬ ВІДДАЛЕНО, ЗА ДОПОМОГОЮ ВСЬОГО КІЛЬКОХ ДОТИКІВ НА ВАШОМУ СМАРТФОНІ.


HEAT PUMP

СУШІТЬ І ПЕРІТЬ РЕЧІ ОДНОЧАСНО. З CANDY МОЖНА ЗАОЩАДИТИ ЧАС, ПЕРУЧИ І ВИСУШУЮЧИ РЕЧІ ОДНОЧАСНО. НОВА СИСТЕМА З ТЕПЛОВИМ НАСОСОМ ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАСТІЛЬКИ НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ, ЩО ВИ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ СУШИЛЬНІ І ПРАЛЬНІ МАШИНИ ОДНОЧАСНО, ОСКІЛЬКИ ТАК ВИ УНИКНЕТЕ ДАРЕМНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ. ТЕПЛОВИЙ НАСОС ГАРАНТУЄ НАЙКРАЩУ ЕФЕКТИВНІСТЬ І ДБАЙЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО БІЛИЗНИ. ЗАВДЯКИ ДЕЛІКАТНІЙ ТЕМПЕРАТУРІ СУШІННЯ.
KG DETECTOR


НЕ БІЙТЕСЬ ЗАВАНТАЖУВАТИ В СУШИЛЬНУ МАШИНУ МАЛУ КІЛЬКІСТЬ БІЛИЗНИ, АДЖЕ CANDY МАЄ ДЛЯ ЦЬОГО ЧУДОВЕ РІШЕННЯ, ЩО ДОПОМОЖЕ ВАМ ЗАОЩАДИТИ ДО 70% ЧАСУ І ГРОШЕЙ. СПЕЦІАЛЬНІ СЕНСОРИ ВАГИ І СУШІННЯ МОЖУТЬ ЗВАЖИТИ ЗАВАНТАЖЕНУ БІЛИЗНУ І АВТОМАТИЧНО ЗУПИНИТИ ЦИКЛ ПІСЛЯ ДОСЯГНЕННЯ НЕОБХІДНОГО РІВНЯ СУШІННЯ, ТОМУ, ТАКИМ ЧИНОМ, МОЖНА ЗАОЩАДИТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ, ЧАС І ГРОШІ. ТАК ВИ МОЖЕТЕ ВИСУШИТИ ВІД 1 КГ ДО МАКСИМАЛЬНОГО РІВНЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ БЕЗ МАРНИХ ВИТРАТ І БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ТКАНИН.WOOLMARK

100% ЗАХИСТУ, 100% ДОГЛЯДУ. НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ ПРО РИЗИК ПСУВАННЯ АБО ДЕФОРМАЦІЇ ВАШИХ ВОВНЯНИХ РЕЧЕЙ: ВАША СУШИЛЬНА МАШИНА ЗНАЄ ЯК ПІКЛУВАТИСЬ ПРО ВОВНЯНІ І ДЕЛІКАТНІ ТКАНИН КРАЩИМ ЧИНОМ. ЗАВДЯКИ СПЕЦІАЛЬНІ РУХАМ БАРАБАНА І ТОЧНИМ ТЕМПЕРАТУРНИМ КОНТРОЛЕМ, СУШАРКА ЗНАЄ ЯК ВИСУШИТИ ШЕРСТЬ І ДЕЛІКАТНІ ТКАНИНИ БЕЗ ВСЯКОГО РИЗИКУ РОЗПУШУВАННЯ І ПСУВАННЯ. КРАЩИЙ ЗАХИСТ ГАРАНТОВАНО. СХВАЛЕНО ПІДПРИЄМСТВОМ WOOLMARK.

EASYIRON

ВДВІЧІ МЕНШЕ СКЛАДОК, ВДВІЧІ ШВИДШЕ ПРАСУВАННЯ. ВАША НОВА СУШИЛЬНА МАШИНА ЗМЕНШУЄ УТВОРЕННЯ СКЛАДОК І ЗАЧІПОК ЗАВДЯКИ СПЕЦІАЛЬНИМ ПОПЕРЕМІННИЙ РУХАМ І ФУНКЦІЇ ЗАПОБІГАННЯ СКЛАДОК, ДО І ПІСЛЯ ЦИКЛУ СУШІННЯ. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДАТЧИК ЗАБЕЗПЕЧУЄ ІДЕАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ВОЛОГОСТІ ДЛЯ ВДВІЧІ БІЛЬШ ШВИДКОГО ПРАСУВАННЯ.NFC

ПОКРАЩІТЬ ЖИТТЯ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ВАШОЇ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ. СКОРИСТАЙТЕСЯ КОРИСНИМИ ПОРАДАМИ, ЩОБ ОТРИМАТИ ІДЕАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ, А ТАКОЖ ПЕРЕВІРЯЙТЕ СТАТУС ЦИКЛУ СУШІННЯ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС! ЗАВДЯКИ ТЕХНОЛОГІЇ NFC (КОМУНІКАЦІЇ БЛИЖНЬОГО ПОЛЯ), ВИ МОЖЕТЕ КОНТРОЛЮВАТИ РОБОТУ СВОЄЇ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ВАШОГО СМАРТФОНА. ВИ ТАКОЖ ОТРИМУЄТЕ ДОСТУП ДО УНІКАЛЬНИМ ФУНКЦІЙ, ТАКИМ ЯК ДОДАТКОВІ ЦИКЛИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОТРЕБ АБО РОЗУМНІ ПЕРЕВІРКИ, ЗА ДОПОМОГОЮ ВСЬОГО ДЕКІЛЬКА ДОТИКІВ НА ВАШОМУ СМАРТФОНІ.
HIGH DOOR HOLE

СКАЖІТЬ «ПРОЩАВАЙ!» ДИСКОМФОРТ У СПИНІ ПІД ЧАС ЗАВАНТАЖЕННЯ БІЛИЗНИ. НОВИЙ ОТВІР ДВЕРІ ВІД CANDY НА 3,5 СМ ВИЩЕ, НІЖ У ІНШИХ ПРИЛАДІВ, ГАРАНТУЄ МІНІМУМ ЗУСИЛЬ ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ЗАВАНТАЖЕННІ АБО РОЗВАНТАЖЕННІ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ.


EASYCASE

РОЗУМНЕ РІШЕННЯ ЩОБ ЗЛИТИ І ВДРУГЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ВОДУ: ПРОСТО, КОМФОРТНО І ЕКОЛОГІЧНО. НОВА СУШИЛЬНА МАШИНА З EASY CASE ВІД CANDY ПОСТАЧАЄТЬСЯ 3 УНІКАЛЬНИМ АКСЕСУАРОМ, ЯКИЙ ДОЗВОЛИТЬ ВАМ ЗІБРАТИ КОНДЕНСАТ ПІД ЧАС ЦИКЛУ СУШІННЯ, В ЗЙОМНИЙ КОНТЕЙНЕР, ТОМУ ДИСТИЛЬОВАНУ, ТАКИМ ЧИНОМ, ВОДУ МОЖНА ЧАСТКОВО ВИКОРИСТОВУВАТИ І ДЛЯ ІНШИХ ЦІЛЕЙ, НАПРИКЛАД ЗАЛИТИ В ПРАСКУ. БІЛЬШЕ НІЯКИХ ГРОМІЗДКИХ І ВАЖКИХ КОНТЕЙНЕРІВ: ЕРГОНОМІЧНІ ФОРМИ І УДОСКОНАЛЕНА КОНСТРУКЦІЯ CANDY EASYCASE ДОПОМАГАЮТЬ КОРИСТУВАТИСЯ РЕЗЕРВУАРОМ ДЛЯ ВОДИ, ЩОБ ЛЕГКО ВИДАЛИТИ ЙОГО І ОЧИСТИТИ БЕЗ ЗУСИЛЬ. ЗРОБІТЬ ВАШ ДЕНЬ ПРОСТІШЕ І КРАСИВІШЕ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ САМІ РОЗУМНІ РІШЕННЯ ВІД CANDY.MEMORY

ЗБЕРЕЖІТЬ СВОЇ УЛЮБЛЕНІ НАЛАШТУВАННЯ. КОЛИ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ІДЕАЛЬНЕ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ЦИКЛУ, ВИ БЕЗПЕРЕЧНО ЗАХОЧЕТЕ ЙОГО ЗБЕРЕГТИ. ЗАВДЯКИ ФУНКЦІЇ ЗАПАМ’ЯТОВУВАННЯ, У ВАС Є ТАКА МОЖЛИВІСТЬ, ВАМ НЕОБХІДНО ПРОСТО НАЛАШТУВАТИ ПРОГРАМУ ТА ЗАПУСТИТИ ЇЇ.ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Тип сушильної машини Повногабаритна
Тип сушарки Тепловий насос
Тип завантаження Фронтальне
Модель GVS H9A2TCE-S
Код продукту 31100926
Тип інсталяції Окремо
Завантаження білизни, сушка (кг) 9
Об'єм барабану (л) 115
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Модуль Wi-Fi / NFC / Bluetooth NFC
Тип дисплея Цифровий
СПЕЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Загальна кількість програм 16
Програма Швидка сушка Так
Програма Джинси Так
Програма Освіжити Так
Програма Синтетика Так
Програма Змішаний тип білизни Так
Програма Спортивний одяг Так
Сушка в шкаф Так
Сушка під утюг Так
Програма Футболки Так
Програма Бавовна Так
Програма Шерсть Так
Програма Еко Бавовна Так
Програма антиалерген Так
Програма антисминани Так
ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Клас енергоефективності - NEW (2010/30 / EC) A++
Клас ефективності віджиму (від G до А, як макс) B
Споживання електроенергії (кВт/год.) 259
Рівень шуму (дБ (А) відносно 1 мкВт) 66
Споживання енергії електрична сушарка, повне навантаження - NEW 2,18
РОЗМІРИ
Висота продукту (мм) 850
Ширина продукту (ммґ) 596
Глибина продукту (мм) 585
Вес брутто (кг) 42,5
Вес нетто (кг) 41
КРАЇНА
Реєстрації бренду Італія
Виробництва Китай
ГАРАНТІЯ
Гарантія 12 місяців
Додаткова гарантія 24 місяці

Оставить отзив

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK