You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Сушильна машина Candy GVS C9DE-S

  • Торговые марки: Candy
  • Модель: GVS C9DE-S
  • Наявність:

9 999 грн

Немає в наявності
monobank

«ПОКУПКА ЧАСТЯМИ» ОТ MONOBANK

  1. Являться клиентом monobank;
  2. Смартфон с приложением monobank;
  3. Доступен лимит на покупку частями.
Первый платёж будет списан с банковской карты. Первый платёж + 6 последующих. Не совместимо с подарками, повышенными бонусами и акцией 2 в 1.
Интересная ссылка
ГАРАНТІЯ

Обмін / повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Офіційна гарантія виробника: 12 міс.

GRANDO VITA

ІНТУЇТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ, ВІДМІННІ РЕЗУЛЬТАТИ. ВСЕ ЦЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ НЕЙМОВІРНОЮ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЮ. НОВІ СУШАРКИ CANDY GRANDÒ VITA РОЗРОБЛЕНІ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОКРАЩИТИ ВАШЕ ЖИТТЯ ТА ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЦИКЛУ СУШІННЯ. ЦЕ МОЖЛИВО ЗАВДЯКИ НОВІТНІМ РІШЕННЯМ, ЩО ДОПОМОЖУТЬ ВАМ СПРАВИТИСЯ ІЗ ВАШОЮ БІЛИЗНОЮ ЯКНАЙКРАЩИМ ЧИНОМ. СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН ЦЬОГО МОДЕЛЬНОГО РЯДУ СПЕЦІАЛЬНО РОЗРОБЛЕНИЙ ТАКИМ ЧИНОМ, ЩОБ ПОВОДИТИСЯ ІЗ ВАШОЮ БІЛИЗНОЮ НІЖНО ТА ДБАЙЛИВО, НАВІТЬ ІЗ ГРОМІЗДКОЮ. ТА ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ: ВИ МОЖЕТЕ СКОРИСТАТИСЯ ПЕРЕВАГАМИ НАШОГО НОВОГО АКСЕСУАРУ EASYCASE, УНІКАЛЬНОГО ТА ЄДИНОГО АКСЕСУАРУ НА РИНКУ, ЩО ЗБИРАЄ ВОДУ У СПЕЦІАЛЬНИЙ КОНТЕЙНЕР, ЯКИЙ МОЖНА ЛЕГКО ВИЛУЧИТИ ТА ЗРУЧНО ЗЛИТИ ІЗ НЬОГО ВОДУ ДЛЯ ПОВТОРНОГО ВИКОРИСТАННЯ. НАШІ ПРИЛАДИ ОСНАЩЕНІ СИСТЕМОЮ WI-FI З’ЄДНАННЯ: ЦЕ НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ КОНТРОЛЮВАТИ СТАТУС ЦИКЛУ СУШІННЯ ТА ОТРИМУВАТИ НЕОБХІДНУ ІНФОРМАЦІЮ НАВІТЬ ВІДДАЛЕНО, ЗА ДОПОМОГОЮ ВСЬОГО КІЛЬКОХ ДОТИКІВ НА ВАШОМУ СМАРТФОНІ.


KG DETECTOR


НЕ БІЙТЕСЬ ЗАВАНТАЖУВАТИ В СУШИЛЬНУ МАШИНУ МАЛУ КІЛЬКІСТЬ БІЛИЗНИ, АДЖЕ CANDY МАЄ ДЛЯ ЦЬОГО ЧУДОВЕ РІШЕННЯ, ЩО ДОПОМОЖЕ ВАМ ЗАОЩАДИТИ ДО 70% ЧАСУ І ГРОШЕЙ. СПЕЦІАЛЬНІ СЕНСОРИ ВАГИ І СУШІННЯ МОЖУТЬ ЗВАЖИТИ ЗАВАНТАЖЕНУ БІЛИЗНУ І АВТОМАТИЧНО ЗУПИНИТИ ЦИКЛ ПІСЛЯ ДОСЯГНЕННЯ НЕОБХІДНОГО РІВНЯ СУШІННЯ, ТОМУ, ТАКИМ ЧИНОМ, МОЖНА ЗАОЩАДИТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ, ЧАС І ГРОШІ. ТАК ВИ МОЖЕТЕ ВИСУШИТИ ВІД 1 КГ ДО МАКСИМАЛЬНОГО РІВНЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ БЕЗ МАРНИХ ВИТРАТ І БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ТКАНИН.WOOLMARK

100% ЗАХИСТУ, 100% ДОГЛЯДУ. НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ ПРО РИЗИК ПСУВАННЯ АБО ДЕФОРМАЦІЇ ВАШИХ ВОВНЯНИХ РЕЧЕЙ: ВАША СУШИЛЬНА МАШИНА ЗНАЄ ЯК ПІКЛУВАТИСЬ ПРО ВОВНЯНІ І ДЕЛІКАТНІ ТКАНИН КРАЩИМ ЧИНОМ. ЗАВДЯКИ СПЕЦІАЛЬНІ РУХАМ БАРАБАНА І ТОЧНИМ ТЕМПЕРАТУРНИМ КОНТРОЛЕМ, СУШАРКА ЗНАЄ ЯК ВИСУШИТИ ШЕРСТЬ І ДЕЛІКАТНІ ТКАНИНИ БЕЗ ВСЯКОГО РИЗИКУ РОЗПУШУВАННЯ І ПСУВАННЯ. КРАЩИЙ ЗАХИСТ ГАРАНТОВАНО. СХВАЛЕНО ПІДПРИЄМСТВОМ WOOLMARK.

EASYIRON

ВДВІЧІ МЕНШЕ СКЛАДОК, ВДВІЧІ ШВИДШЕ ПРАСУВАННЯ. ВАША НОВА СУШИЛЬНА МАШИНА ЗМЕНШУЄ УТВОРЕННЯ СКЛАДОК І ЗАЧІПОК ЗАВДЯКИ СПЕЦІАЛЬНИМ ПОПЕРЕМІННИЙ РУХАМ І ФУНКЦІЇ ЗАПОБІГАННЯ СКЛАДОК, ДО І ПІСЛЯ ЦИКЛУ СУШІННЯ. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДАТЧИК ЗАБЕЗПЕЧУЄ ІДЕАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ВОЛОГОСТІ ДЛЯ ВДВІЧІ БІЛЬШ ШВИДКОГО ПРАСУВАННЯ.NFC

ПОКРАЩІТЬ ЖИТТЯ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ВАШОЇ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ. СКОРИСТАЙТЕСЯ КОРИСНИМИ ПОРАДАМИ, ЩОБ ОТРИМАТИ ІДЕАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ, А ТАКОЖ ПЕРЕВІРЯЙТЕ СТАТУС ЦИКЛУ СУШІННЯ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС! ЗАВДЯКИ ТЕХНОЛОГІЇ NFC (КОМУНІКАЦІЇ БЛИЖНЬОГО ПОЛЯ), ВИ МОЖЕТЕ КОНТРОЛЮВАТИ РОБОТУ СВОЄЇ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ВАШОГО СМАРТФОНА. ВИ ТАКОЖ ОТРИМУЄТЕ ДОСТУП ДО УНІКАЛЬНИМ ФУНКЦІЙ, ТАКИМ ЯК ДОДАТКОВІ ЦИКЛИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОТРЕБ АБО РОЗУМНІ ПЕРЕВІРКИ, ЗА ДОПОМОГОЮ ВСЬОГО ДЕКІЛЬКА ДОТИКІВ НА ВАШОМУ СМАРТФОНІ.
HIGH DOOR HOLE

СКАЖІТЬ «ПРОЩАВАЙ!» ДИСКОМФОРТ У СПИНІ ПІД ЧАС ЗАВАНТАЖЕННЯ БІЛИЗНИ. НОВИЙ ОТВІР ДВЕРІ ВІД CANDY НА 3,5 СМ ВИЩЕ, НІЖ У ІНШИХ ПРИЛАДІВ, ГАРАНТУЄ МІНІМУМ ЗУСИЛЬ ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ЗАВАНТАЖЕННІ АБО РОЗВАНТАЖЕННІ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ.


EASYCASE

РОЗУМНЕ РІШЕННЯ ЩОБ ЗЛИТИ І ВДРУГЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ВОДУ: ПРОСТО, КОМФОРТНО І ЕКОЛОГІЧНО. НОВА СУШИЛЬНА МАШИНА З EASY CASE ВІД CANDY ПОСТАЧАЄТЬСЯ 3 УНІКАЛЬНИМ АКСЕСУАРОМ, ЯКИЙ ДОЗВОЛИТЬ ВАМ ЗІБРАТИ КОНДЕНСАТ ПІД ЧАС ЦИКЛУ СУШІННЯ, В ЗЙОМНИЙ КОНТЕЙНЕР, ТОМУ ДИСТИЛЬОВАНУ, ТАКИМ ЧИНОМ, ВОДУ МОЖНА ЧАСТКОВО ВИКОРИСТОВУВАТИ І ДЛЯ ІНШИХ ЦІЛЕЙ, НАПРИКЛАД ЗАЛИТИ В ПРАСКУ. БІЛЬШЕ НІЯКИХ ГРОМІЗДКИХ І ВАЖКИХ КОНТЕЙНЕРІВ: ЕРГОНОМІЧНІ ФОРМИ І УДОСКОНАЛЕНА КОНСТРУКЦІЯ CANDY EASYCASE ДОПОМАГАЮТЬ КОРИСТУВАТИСЯ РЕЗЕРВУАРОМ ДЛЯ ВОДИ, ЩОБ ЛЕГКО ВИДАЛИТИ ЙОГО І ОЧИСТИТИ БЕЗ ЗУСИЛЬ. ЗРОБІТЬ ВАШ ДЕНЬ ПРОСТІШЕ І КРАСИВІШЕ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ САМІ РОЗУМНІ РІШЕННЯ ВІД CANDY.


9 KG

НАДЗВИЧАЙНА МІСТКІСТЬ. ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СПЕЦІАЛЬНІ ЦИКЛИ ДЛЯ ДУЖЕ ВЕЛИКИХ ТА ГРОМІЗДКИХ РЕЧЕЙ ДО 9 
КГ. ВИ МОЖЕТЕ ВИСУШИТИ ЗАВАНТАЖЕННЯ АЖ ІЗ ДВОХ ПРАЛЬНИХ МАШИН, ЗАОЩАДЖУЮЧИ ТАКИМ ЧИНОМ ЧАС ТА ЕНЕРГІЮ. БАРАБАН, ЩО ДБАЙЛИВО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАШІ РЕЧІ, ДОЗВОЛИТЬ ВАМ ВИСУШИТИ БУДЬ-ЯКУ БІЛИЗНУ КОМФОРТНО ТА ЛЕГКО.


DELEYED START

НОВА СУШАРКА ВІД CANDY РОЗРОБЛЕНА ДЛЯ ПОЛЕГШЕННЯ ВАШОГО ПОБУТУ, ОСЬ ЧОМУ ВОНА МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИ ЦИКЛ СУШІННЯ ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ УПОДОБАНЬ, ЗАВДЯКИ МОЖЛИВОСТІ ВІДКЛАДЕНОГО ЗАПУСКУ ДО 23-Х ГОДИН. ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ НАЛАШТУВАННЮ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧАТИ ЦИКЛ СУШІННЯ НАВІТЬ ВНОЧІ, СКОРИСТАВШИСЬ ПЕРЕВАГАМИ МЕНШОГО СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ, АБО ТОДІ, КОЛИ ВИ НА РОБОТІ,ПОВЕРНУВШИСЬ ДОДОМУ, ВАША БІЛИЗНА ВЖЕ БУДЕ СУХОЮ.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Тип сушильної машини Повногабаритна
Тип сушарки Конденсаційна
Тип завантаження Фронтальне
Модель GVS C9DE-S
Код продукту 31100930
Тип інсталяції Окремо
Завантаження білизни, сушка (кг) 9
Об'єм барабану (л) 115
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Модуль Wi-Fi / NFC / Bluetooth NFC
Тип дисплея Цифровий
СПЕЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Загальна кількість програм 16
Програма Швидка сушка Так
Програма Делікатна сушка Так
Програма Джинси Так
Програма Об'ємні речі Так
Програма Освіжити Так
Програма Синтетика Так
Програма Змішаний тип білизни Так
Програма Спортивний одяг Так
Сушка в шкаф Ні
Сушка під утюг Ні
Програма Футболки Так
Програма Бавовна Так
Програма Шерсть Так
Програма Еко Бавовна Так
Програма антиалерген Так
Програма антисминани Так
ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Клас енергоефективності - NEW (2010/30 / EC) B
Клас ефективності віджиму (від G до А, як макс) С
Споживання електроенергії (кВт/год.) 617
Рівень шуму (дБ (А) відносно 1 мкВт) 68
Споживання енергії електрична сушарка, повне навантаження - NEW 5,2
РОЗМІРИ
Висота продукту (мм) 850
Ширина продукту (ммґ) 596
Глибина продукту (мм) 585
Вес брутто (кг) 34,5
Вес нетто (кг) 33
КРАЇНА
Реєстрації бренду Італія
Виробництва Китай
ГАРАНТІЯ
Гарантія 12 місяців
Додаткова гарантія 24 місяці

Оставить отзив

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK

FD22L 011