You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Сушильна машина Candy GVS C10DE-80

  • Торговые марки: Candy
  • Модель: GVS C10DE-80
  • Наявність:

11 398 грн

Немає в наявності
monobank

«ПОКУПКА ЧАСТЯМИ» ОТ MONOBANK

  1. Являться клиентом monobank;
  2. Смартфон с приложением monobank;
  3. Доступен лимит на покупку частями.
Первый платёж будет списан с банковской карты. Первый платёж + 6 последующих. Не совместимо с подарками, повышенными бонусами и акцией 2 в 1.
Интересная ссылка
ГАРАНТІЯ

Обмін / повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Офіційна гарантія виробника: 12 міс.

GRANDO VITA

ІНТУЇТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ, ВІДМІННІ РЕЗУЛЬТАТИ. ВСЕ ЦЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ НЕЙМОВІРНОЮ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЮ. НОВІ СУШАРКИ CANDY GRANDÒ VITA РОЗРОБЛЕНІ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОКРАЩИТИ ВАШЕ ЖИТТЯ ТА ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЦИКЛУ СУШІННЯ. ЦЕ МОЖЛИВО ЗАВДЯКИ НОВІТНІМ РІШЕННЯМ, ЩО ДОПОМОЖУТЬ ВАМ СПРАВИТИСЯ ІЗ ВАШОЮ БІЛИЗНОЮ ЯКНАЙКРАЩИМ ЧИНОМ. СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН ЦЬОГО МОДЕЛЬНОГО РЯДУ СПЕЦІАЛЬНО РОЗРОБЛЕНИЙ ТАКИМ ЧИНОМ, ЩОБ ПОВОДИТИСЯ ІЗ ВАШОЮ БІЛИЗНОЮ НІЖНО ТА ДБАЙЛИВО, НАВІТЬ ІЗ ГРОМІЗДКОЮ. ТА ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ: ВИ МОЖЕТЕ СКОРИСТАТИСЯ ПЕРЕВАГАМИ НАШОГО НОВОГО АКСЕСУАРУ EASYCASE, УНІКАЛЬНОГО ТА ЄДИНОГО АКСЕСУАРУ НА РИНКУ, ЩО ЗБИРАЄ ВОДУ У СПЕЦІАЛЬНИЙ КОНТЕЙНЕР, ЯКИЙ МОЖНА ЛЕГКО ВИЛУЧИТИ ТА ЗРУЧНО ЗЛИТИ ІЗ НЬОГО ВОДУ ДЛЯ ПОВТОРНОГО ВИКОРИСТАННЯ. НАШІ ПРИЛАДИ ОСНАЩЕНІ СИСТЕМОЮ WI-FI З’ЄДНАННЯ: ЦЕ НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ КОНТРОЛЮВАТИ СТАТУС ЦИКЛУ СУШІННЯ ТА ОТРИМУВАТИ НЕОБХІДНУ ІНФОРМАЦІЮ НАВІТЬ ВІДДАЛЕНО, ЗА ДОПОМОГОЮ ВСЬОГО КІЛЬКОХ ДОТИКІВ НА ВАШОМУ СМАРТФОНІ.


KG DETECTOR


НЕ БІЙТЕСЬ ЗАВАНТАЖУВАТИ В СУШИЛЬНУ МАШИНУ МАЛУ КІЛЬКІСТЬ БІЛИЗНИ, АДЖЕ CANDY МАЄ ДЛЯ ЦЬОГО ЧУДОВЕ РІШЕННЯ, ЩО ДОПОМОЖЕ ВАМ ЗАОЩАДИТИ ДО 70% ЧАСУ І ГРОШЕЙ. СПЕЦІАЛЬНІ СЕНСОРИ ВАГИ І СУШІННЯ МОЖУТЬ ЗВАЖИТИ ЗАВАНТАЖЕНУ БІЛИЗНУ І АВТОМАТИЧНО ЗУПИНИТИ ЦИКЛ ПІСЛЯ ДОСЯГНЕННЯ НЕОБХІДНОГО РІВНЯ СУШІННЯ, ТОМУ, ТАКИМ ЧИНОМ, МОЖНА ЗАОЩАДИТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ, ЧАС І ГРОШІ. ТАК ВИ МОЖЕТЕ ВИСУШИТИ ВІД 1 КГ ДО МАКСИМАЛЬНОГО РІВНЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ БЕЗ МАРНИХ ВИТРАТ І БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ТКАНИН.WOOLMARK

100% ЗАХИСТУ, 100% ДОГЛЯДУ. НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ ПРО РИЗИК ПСУВАННЯ АБО ДЕФОРМАЦІЇ ВАШИХ ВОВНЯНИХ РЕЧЕЙ: ВАША СУШИЛЬНА МАШИНА ЗНАЄ ЯК ПІКЛУВАТИСЬ ПРО ВОВНЯНІ І ДЕЛІКАТНІ ТКАНИН КРАЩИМ ЧИНОМ. ЗАВДЯКИ СПЕЦІАЛЬНІ РУХАМ БАРАБАНА І ТОЧНИМ ТЕМПЕРАТУРНИМ КОНТРОЛЕМ, СУШАРКА ЗНАЄ ЯК ВИСУШИТИ ШЕРСТЬ І ДЕЛІКАТНІ ТКАНИНИ БЕЗ ВСЯКОГО РИЗИКУ РОЗПУШУВАННЯ І ПСУВАННЯ. КРАЩИЙ ЗАХИСТ ГАРАНТОВАНО. СХВАЛЕНО ПІДПРИЄМСТВОМ WOOLMARK.

EASYIRON

ВДВІЧІ МЕНШЕ СКЛАДОК, ВДВІЧІ ШВИДШЕ ПРАСУВАННЯ. ВАША НОВА СУШИЛЬНА МАШИНА ЗМЕНШУЄ УТВОРЕННЯ СКЛАДОК І ЗАЧІПОК ЗАВДЯКИ СПЕЦІАЛЬНИМ ПОПЕРЕМІННИЙ РУХАМ І ФУНКЦІЇ ЗАПОБІГАННЯ СКЛАДОК, ДО І ПІСЛЯ ЦИКЛУ СУШІННЯ. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДАТЧИК ЗАБЕЗПЕЧУЄ ІДЕАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ВОЛОГОСТІ ДЛЯ ВДВІЧІ БІЛЬШ ШВИДКОГО ПРАСУВАННЯ.NFC

ПОКРАЩІТЬ ЖИТТЯ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ВАШОЇ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ. СКОРИСТАЙТЕСЯ КОРИСНИМИ ПОРАДАМИ, ЩОБ ОТРИМАТИ ІДЕАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ, А ТАКОЖ ПЕРЕВІРЯЙТЕ СТАТУС ЦИКЛУ СУШІННЯ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС! ЗАВДЯКИ ТЕХНОЛОГІЇ NFC (КОМУНІКАЦІЇ БЛИЖНЬОГО ПОЛЯ), ВИ МОЖЕТЕ КОНТРОЛЮВАТИ РОБОТУ СВОЄЇ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ВАШОГО СМАРТФОНА. ВИ ТАКОЖ ОТРИМУЄТЕ ДОСТУП ДО УНІКАЛЬНИМ ФУНКЦІЙ, ТАКИМ ЯК ДОДАТКОВІ ЦИКЛИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОТРЕБ АБО РОЗУМНІ ПЕРЕВІРКИ, ЗА ДОПОМОГОЮ ВСЬОГО ДЕКІЛЬКА ДОТИКІВ НА ВАШОМУ СМАРТФОНІ.
HIGH DOOR HOLE

СКАЖІТЬ «ПРОЩАВАЙ!» ДИСКОМФОРТ У СПИНІ ПІД ЧАС ЗАВАНТАЖЕННЯ БІЛИЗНИ. НОВИЙ ОТВІР ДВЕРІ ВІД CANDY НА 3,5 СМ ВИЩЕ, НІЖ У ІНШИХ ПРИЛАДІВ, ГАРАНТУЄ МІНІМУМ ЗУСИЛЬ ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ЗАВАНТАЖЕННІ АБО РОЗВАНТАЖЕННІ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ.


EASYCASE

РОЗУМНЕ РІШЕННЯ ЩОБ ЗЛИТИ І ВДРУГЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ВОДУ: ПРОСТО, КОМФОРТНО І ЕКОЛОГІЧНО. НОВА СУШИЛЬНА МАШИНА З EASY CASE ВІД CANDY ПОСТАЧАЄТЬСЯ 3 УНІКАЛЬНИМ АКСЕСУАРОМ, ЯКИЙ ДОЗВОЛИТЬ ВАМ ЗІБРАТИ КОНДЕНСАТ ПІД ЧАС ЦИКЛУ СУШІННЯ, В ЗЙОМНИЙ КОНТЕЙНЕР, ТОМУ ДИСТИЛЬОВАНУ, ТАКИМ ЧИНОМ, ВОДУ МОЖНА ЧАСТКОВО ВИКОРИСТОВУВАТИ І ДЛЯ ІНШИХ ЦІЛЕЙ, НАПРИКЛАД ЗАЛИТИ В ПРАСКУ. БІЛЬШЕ НІЯКИХ ГРОМІЗДКИХ І ВАЖКИХ КОНТЕЙНЕРІВ: ЕРГОНОМІЧНІ ФОРМИ І УДОСКОНАЛЕНА КОНСТРУКЦІЯ CANDY EASYCASE ДОПОМАГАЮТЬ КОРИСТУВАТИСЯ РЕЗЕРВУАРОМ ДЛЯ ВОДИ, ЩОБ ЛЕГКО ВИДАЛИТИ ЙОГО І ОЧИСТИТИ БЕЗ ЗУСИЛЬ. ЗРОБІТЬ ВАШ ДЕНЬ ПРОСТІШЕ І КРАСИВІШЕ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ САМІ РОЗУМНІ РІШЕННЯ ВІД CANDY.


10 KG

НАДЗВИЧАЙНА МІСТКІСТЬ. ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СПЕЦІАЛЬНІ ЦИКЛИ ДЛЯ ДУЖЕ ВЕЛИКИХ ТА ГРОМІЗДКИХ РЕЧЕЙ ДО 10 КГ. ВИ МОЖЕТЕ ВИСУШИТИ ЗАВАНТАЖЕННЯ АЖ ІЗ ДВОХ ПРАЛЬНИХ МАШИН, ЗАОЩАДЖУЮЧИ ТАКИМ ЧИНОМ ЧАС ТА ЕНЕРГІЮ. БАРАБАН, ЩО ДБАЙЛИВО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАШІ РЕЧІ, ДОЗВОЛИТЬ ВАМ ВИСУШИТИ БУДЬ-ЯКУ БІЛИЗНУ КОМФОРТНО ТА ЛЕГКО.

Оставить отзив

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK