You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Сушильна машина Candy BTD HY10A2TKEX-S

  • Торговые марки: Candy
  • Модель: BTD HY10A2TKEX-S
  • Наявність:

19 999 грн

Немає в наявності
monobank

«ПОКУПКА ЧАСТЯМИ» ОТ MONOBANK

  1. Являться клиентом monobank;
  2. Смартфон с приложением monobank;
  3. Доступен лимит на покупку частями.
Первый платёж будет списан с банковской карты. Первый платёж + 6 последующих. Не совместимо с подарками, повышенными бонусами и акцией 2 в 1.
Интересная ссылка
ГАРАНТІЯ

Обмін / повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Офіційна гарантія виробника: 12 міс.

DELEYED START

НОВА СУШАРКА ВІД CANDY РОЗРОБЛЕНА ДЛЯ ПОЛЕГШЕННЯ ВАШОГО ПОБУТУ, ОСЬ ЧОМУ ВОНА МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИ ЦИКЛ СУШІННЯ ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ УПОДОБАНЬ, ЗАВДЯКИ МОЖЛИВОСТІ ВІДКЛАДЕНОГО ЗАПУСКУ ДО 23-Х ГОДИН. ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ НАЛАШТУВАННЮ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧАТИ ЦИКЛ СУШІННЯ НАВІТЬ ВНОЧІ, СКОРИСТАВШИСЬ ПЕРЕВАГАМИ МЕНШОГО СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ, АБО ТОДІ, КОЛИ ВИ НА РОБОТІ,ПОВЕРНУВШИСЬ ДОДОМУ, ВАША БІЛИЗНА ВЖЕ БУДЕ СУХОЮ.


WOOLMARK

100% ЗАХИСТУ, 100% ДОГЛЯДУ. НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ ПРО РИЗИК ПСУВАННЯ АБО ДЕФОРМАЦІЇ ВАШИХ ВОВНЯНИХ РЕЧЕЙ: ВАША СУШИЛЬНА МАШИНА ЗНАЄ ЯК ПІКЛУВАТИСЬ ПРО ВОВНЯНІ І ДЕЛІКАТНІ ТКАНИН КРАЩИМ ЧИНОМ. ЗАВДЯКИ СПЕЦІАЛЬНІ РУХАМ БАРАБАНА І ТОЧНИМ ТЕМПЕРАТУРНИМ КОНТРОЛЕМ, СУШАРКА ЗНАЄ ЯК ВИСУШИТИ ШЕРСТЬ І ДЕЛІКАТНІ ТКАНИНИ БЕЗ ВСЯКОГО РИЗИКУ РОЗПУШУВАННЯ І ПСУВАННЯ. КРАЩИЙ ЗАХИСТ ГАРАНТОВАНО. СХВАЛЕНО ПІДПРИЄМСТВОМ WOOLMARK.

KG DETECTOR

НЕ БІЙТЕСЬ ЗАВАНТАЖУВАТИ В СУШИЛЬНУ МАШИНУ МАЛУ КІЛЬКІСТЬ БІЛИЗНИ, АДЖЕ CANDY МАЄ ДЛЯ ЦЬОГО ЧУДОВЕ РІШЕННЯ, ЩО ДОПОМОЖЕ ВАМ ЗАОЩАДИТИ ДО 70% ЧАСУ І ГРОШЕЙ. СПЕЦІАЛЬНІ СЕНСОРИ ВАГИ І СУШІННЯ МОЖУТЬ ЗВАЖИТИ ЗАВАНТАЖЕНУ БІЛИЗНУ І АВТОМАТИЧНО ЗУПИНИТИ ЦИКЛ ПІСЛЯ ДОСЯГНЕННЯ НЕОБХІДНОГО РІВНЯ СУШІННЯ, ТОМУ, ТАКИМ ЧИНОМ, МОЖНА ЗАОЩАДИТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ, ЧАС І ГРОШІ. ТАК ВИ МОЖЕТЕ ВИСУШИТИ ВІД 1 КГ ДО МАКСИМАЛЬНОГО РІВНЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ БЕЗ МАРНИХ ВИТРАТ І БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ТКАНИН.


HEAT PUMP

СУШІТЬ І ПЕРІТЬ РЕЧІ ОДНОЧАСНО. З CANDY МОЖНА ЗАОЩАДИТИ ЧАС, ПЕРУЧИ І ВИСУШУЮЧИ РЕЧІ ОДНОЧАСНО. НОВА СИСТЕМА З ТЕПЛОВИМ НАСОСОМ ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАСТІЛЬКИ НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ, ЩО ВИ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ СУШИЛЬНІ І ПРАЛЬНІ МАШИНИ ОДНОЧАСНО, ОСКІЛЬКИ ТАК ВИ УНИКНЕТЕ ДАРЕМНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ. ТЕПЛОВИЙ НАСОС ГАРАНТУЄ НАЙКРАЩУ ЕФЕКТИВНІСТЬ І ДБАЙЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО БІЛИЗНИ. ЗАВДЯКИ ДЕЛІКАТНІЙ ТЕМПЕРАТУРІ СУШІННЯ.


SUPERFAST

ЗАОЩАДЖУЙТЕ ДО 1,5 ГОДИНИ ЧАСУ СУШІННЯ. ТЕПЕР, ВИСУШИТИ ДОБОВИЙ ОБСЯГ БІЛИЗНИ МОЖНА МЕНШЕ НІЖ ЗА 2:00. НОВА СУПЕР ШВИДКА ТЕХНОЛОГІЯ З ГІБРИДНОЮ СИСТЕМОЮ НАГРІВУ (ТЕПЛОВИЙ НАСОС І ПОВІТРЯНИЙ ТЕН) ЗАБЕЗПЕЧУЄ БІЛЬШ ШВИДКИЙ ЦИКЛ З ВИСОКИМ РІВНЕМ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. ТАКИМ ЧИНОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 30% ЧАСУ ЯК ДЛЯ ВЕЛИКОГО, ТАК І ДЛЯ МАЛОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ.


HIGH DOOR HOLE

СКАЖІТЬ «ПРОЩАВАЙ!» ДИСКОМФОРТ У СПИНІ ПІД ЧАС ЗАВАНТАЖЕННЯ БІЛИЗНИ. НОВИЙ ОТВІР ДВЕРІ ВІД CANDY НА 3,5 СМ ВИЩЕ, НІЖ У ІНШИХ ПРИЛАДІВ, ГАРАНТУЄ МІНІМУМ ЗУСИЛЬ ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ЗАВАНТАЖЕННІ АБО РОЗВАНТАЖЕННІ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ.


EASYCASE

РОЗУМНЕ РІШЕННЯ ЩОБ ЗЛИТИ І ВДРУГЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ВОДУ: ПРОСТО, КОМФОРТНО І ЕКОЛОГІЧНО. НОВА СУШИЛЬНА МАШИНА З EASY CASE ВІД CANDY ПОСТАЧАЄТЬСЯ 3 УНІКАЛЬНИМ АКСЕСУАРОМ, ЯКИЙ ДОЗВОЛИТЬ ВАМ ЗІБРАТИ КОНДЕНСАТ ПІД ЧАС ЦИКЛУ СУШІННЯ, В ЗЙОМНИЙ КОНТЕЙНЕР, ТОМУ ДИСТИЛЬОВАНУ, ТАКИМ ЧИНОМ, ВОДУ МОЖНА ЧАСТКОВО ВИКОРИСТОВУВАТИ І ДЛЯ ІНШИХ ЦІЛЕЙ, НАПРИКЛАД ЗАЛИТИ В ПРАСКУ. БІЛЬШЕ НІЯКИХ ГРОМІЗДКИХ І ВАЖКИХ КОНТЕЙНЕРІВ: ЕРГОНОМІЧНІ ФОРМИ І УДОСКОНАЛЕНА КОНСТРУКЦІЯ CANDY EASYCASE ДОПОМАГАЮТЬ КОРИСТУВАТИСЯ РЕЗЕРВУАРОМ ДЛЯ ВОДИ, ЩОБ ЛЕГКО ВИДАЛИТИ ЙОГО І ОЧИСТИТИ БЕЗ ЗУСИЛЬ. ЗРОБІТЬ ВАШ ДЕНЬ ПРОСТІШЕ І КРАСИВІШЕ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ САМІ РОЗУМНІ РІШЕННЯ ВІД CANDY.


MEMORY

ЗБЕРЕЖЕТЕ СВОЇ УЛЮБЛЕНІ НАЛАШТУВАННЯ. КОЛИ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ІДЕАЛЬНЕ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО циклу, ВИ ОДНОЗНАЧНО захочете ЙОГО ЗБЕРЕГТИ. ЗАВДЯКИ ФУНКЦІЇ ЗАПАМ'ЯТОВУВАННЯ, У ВАС Є ТАКА МОЖЛИВІСТЬ, ВАМ НЕОБХІДНО ПРОСТО НАЛАШТУВАТИ ПРОГРАМУ І ЗАПУСТИТИ ЇЇ.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Тип сушильної машини Повногабаритна
Тип сушарки Тепловий насос
Тип завантаження Фронтальне
Модель BTD HY10A2TKEX-S
Код продукту 31101090
Тип інсталяції Окремо
Завантаження білизни, сушка (кг) 10
Об'єм барабану (л) 125
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Модуль Wi-Fi / NFC / Bluetooth Wi-Fi
Тип дисплея Цифровий
СПЕЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Загальна кількість програм 16
Програма Швидка сушка Так
Програма Делікатна сушка Так
Програма Джинси Так
Програма Об'ємні речі Ні
Програма Освіжити Так
Програма Синтетика Ні
Програма Змішаний тип білизни Так
Програма Спортивний одяг Так
Сушка в шкаф Так
Сушка під утюг Так
Програма Футболки Ні
Програма Бавовна Так
Програма Шерсть Так
Програма Еко Бавовна Ні
Програма антиалерген Так
Програма антисминани Так
ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ
Споживання енергії електрична сушарка, повне навантаження - NEW 1,9
Клас енергоефективності - NEW (2010/30 / EC) A++
Клас ефективності віджиму (від G до А, як макс) A
Споживання електроенергії (кВт/год.) 282
Рівень шуму (дБ (А) відносно 1 мкВт) 66
РОЗМІРИ
Висота продукту (мм) 850
Ширина продукту (ммґ) 596
Глибина продукту (мм) 580
Вес брутто (кг) 42,5
Вес нетто (кг) 41
КРАЇНА
Реєстрації бренду Італія
Виробництва Туреччина
ГАРАНТІЯ
Гарантія 12 місяців
Додаткова гарантія 24 місяці

Оставить отзив

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK

Робот-пылесос в подарок