You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Сертифікат на встановлення великогабаритної побутової техніки

  • Модель:
  • Наявність:

0 грн

Немає в наявності
monobank

«ПОКУПКА ЧАСТЯМИ» ОТ MONOBANK

  1. Являться клиентом monobank;
  2. Смартфон с приложением monobank;
  3. Доступен лимит на покупку частями.
Первый платёж будет списан с банковской карты. Первый платёж + 6 последующих. Не совместимо с подарками, повышенными бонусами и акцией 2 в 1.
Интересная ссылка
ГАРАНТІЯ

Обмін / повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Офіційна гарантія виробника: 0 міс.

БУДЬ-ЯКА ПРОГРАМА ВСЬОГО ЗА 59’
ЗАОЩАДЖУЙТЕ ЧАС

Завдяки Zoom, Bianca здатна випрати будь-який одяг із використанням будь-якої програми менше ніж за годину, завжди забезпечуючи лише найкращі результати. Жодна інша пральна машина не зрівняється з нею.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРАННЯ А КЛАСУ*

Під час використання Zoom, ексклюзивна система Mix Power Jet + вприскує підготовлений пральний засіб безпосередньо всередину тканини одягу, а у поєднанні з системою прискореного нагрівання Boost Heating System та процесором нової генерації CPU Accelerator, ви гарантовано отримуєте якнайкращі результати прання за короткий час.
З CANDY RAPIDÓ ЗАОЩАДЖУЙТЕ СВІЙ ЧАС ЩОДЕННО!
У нашому метушливому житті - час став найціннішою річчю. Саме цим фактом і керувалися розробники нової пральної машини Candy RapidÓ: швидке й ефективне прання допоможе вам вивільняти час для улюблених занять, поліпшуючи в такий спосіб якість вашого життя. 65% людей надають перевагу швидким програмам*, але часто підібрати правильну комбінацію для найкращого результату - досить складне завдання. Вкотре компанія Candy пропонує прості, і водночас розумні та інноваційні вирішення: найповніший набір з 9 програм швидкого прання й ексклюзивну функцію Snap & Wash (сфотографуйте та періть). Швидше й розумніше, чи не так?
*на базі даних застосунку Candy simply-Fi.
9 ШВИДКИХ ПРОГРАМ ПРАННЯ — НАЙБІЛЬШИЙ НАБІР НА РИНКУ
З Candy RapidÓ більше не потрібно вибирати між заощадженням часу та ідеальними результатами прання: завдяки двигуну з унікальною технологією Speed Drive ефективність прання покращилась на 50% (в порівнянні з традиційними двигунами), що забезпечує найкращий результат циклів швидкого прання.
ЩОДЕННЕ ПРАННЯ ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУЛО ТАКИМ ШВИДКИМ
Готові спробувати щось нове? За допомогою смартфона зактивуйте через застосунок Candy simply-Fi ексклюзивну функцію Snap&Wash (сфотографуйте та періть) і знайдіть найоптимальніший цикл для прання вашої білизни. Для допомоги з вибором програми швидкого прання просто сфотографуйте купу змішаного одягу. Ця функція порекомендує найоптимальнішу програму прання, температуру й швидкість викручування. Розумний спосіб заощадити час.
НЕХАЙ МРІЇ СТАНУТЬ РЕАЛЬНІСТЮ
Проводьте більше часу зі своєю сім'єю. Скоротіть час на прасування білизни вдвічі завдяки функції пари Easy Iron! Обробка парою розгладжує заломи на вологій білизні і в результаті скорочує час на її прасування. Волокна тканини відновлюються і освіжаються завдяки видаленню неприємних запахів. Кожна програма включає спеціальну обробку парою для забезпечення максимальної ефективності очищення відповідно до типу тканини і кольору білизни.
БЕЗДОГАННА ГІГІЄНА МЕНШЕ НІЖ ЗА ГОДИНУ
Виберіть програму швидкого прання Daily Hygiene («Щоденна гігієна») для дезінфекції та глибокого очищення одягу. Цикл прання триває лише 59 хвилин за постійної температури 60 °C. Такий режим дозволить надійно очистити одяг усіх членів вашої родини від алергенів, мікробів, бактерій та інших чинників, що негативно впливають на здоров’я за короткий проміжок часу.
MIX POWER SYSTEM+
Запатентована система, яка забезпечує швидке і глибоке проникнення розчиненого миючого засобу в білизну. Попереднє змішування миючого засобу та подача його в барабан під тиском, для кращого проникнення в волокна тканини, дозволяє отримати високі результати прання навіть при низькій температурі і прати будь-які тканини при температурі 20˚С з такою ж якістю, як при 40 ˚ С в звичайній машині . Ефективне прання можливе навіть у холодній воді!
МАШИНА, ЩО РОЗМОВЛЯЄ З ВАМИ
Пральну машину RapidÓ оснащено вбудованим модулем Wi-Fi для поліпшення вашого досвіду взаємодії з машиною. Поради щодо прання завжди під рукою. За допомогою застосунку Candy simply-Fi ви можете спілкуватись з RapidÓ та отримувати відповіді щодо ефективного прання, видалення плям і багато чого іншого.
МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ ІЗ ШИРШИМ І РОЗМІЩЕНИМ ВИЩЕ ЛЮКОМ
Інноваційний ергономічний дизайн Candy RapidÓ розробили спеціально, щоб позбавити вас будь-якої мороки під час прання. Ще ніколи не було так легко й зручно завантажувати та діставати білизну й керувати пральною машиною.
Інверторний двигун
Завдяки надійному і довговічному безщітковому двигуну з цифровим управлінням пральні машини Candy працюють дуже тихо, усьго 51 дБ

Оставить отзив

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK