You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Про нас

Наша компанія — офіційний партнер з продажу побутової техніки італійського бренду Candy в Україні.

Candy — міжнародний бренд, який пропонує широкий асортимент великої побутової і вбудованої техніки, що поєднує передові технології, функційність, італійський дизайн і відмінну продуктивність. З плином часу наша місія залишається незмінною: задоволення потреб споживачів за допомогою продуктів — інноваційних, доступних і простих у використанні.

Усі вироби пропонують ефективні та розумні шляхи, щоб відповідати запитам споживачів: тонкий/ультратонкий дизайн для тих, у кого небагато місця вдома; швидкі цикли для зайнятих родин, що не мають зайвого часу; ергономічний інтерфейс для зручного й повноцінного користування; дистанційне керування для тих, кому треба поєднувати хатню роботу з виконанням повсякденних обов’язків тощо.

Купуючи техніку для дому в інтернет-магазині www.candy.net.ua, ви отримуєте оригінальну сертифіковану продукцію з гарантією та якісним сервісним обслуговуванням від виробника.

Понад 55 авторизованих сервісних центрів по Україні й гаряча лінія, де ви можете дістати кваліфіковану консультацію як з питань сервісного обслуговування, так і щодо характеристик продукції.

Крім офіційної гарантії в один рік, виробник надає додатково два роки безплатного сервісного обслуговування на побутову техніку (крім холодильників, морозильних камер та МХП). Детальніше з умовами безкоштовного сервісного обслуговування можна ознайомитися на офіційному сайті виробника: https://candy.net.ua/pravila-akciyi. Також ви можете звернутися по кваліфіковану консультацію до фахівців інтернет-магазину www.candy.net.ua. Наші фахівці регулярно проходять навчання, щоб підвищити знання технічних характеристик продукції і переваг кожної моделі та надавати нашим покупцям вичерпні консультації. Ми намагаємося ретельно вивчати ваші побажання, щоб запропонувати найоптимальніший варіант, здатний задовольнити вас як за ціною, так і за функціоналом приладу. Щоб додатково ознайомитися з технічними характеристиками товару, ви можете прочитати детальний опис кожної моделі в нашому інтернет-магазині.

Інтернет-магазин www.candy.net.ua працює відповідно до чинного законодавства України.

Основний принцип роботи інтернет-магазину — дотримання Закону України «Про захист прав споживачів». Права покупців в інтернет-магазині ті ж самі, що й у закладах звичайної роздрібної торгівлі. Ми також дотримуємося всіх вимог Закону України «Про інформацію». Усі дані, що їх залишають наші клієнти, здійснюючи купівлю, не передаються третім особам.

Основне завдання нашого ресурсу — надавати кваліфіковану консультацію стосовно продукції, щоб полегшити процес купівлі.

Приємних покупок! Переходьте на бік dolce vita разом з італійською побутовою технікою Candy. Зробіть життя простішим!