You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Холодильники з верхньою морозильною камерою

Холодильники з верхньою морозильною камерою

Кращий вибір для любителів класичних рішень - холодильник з верхньою морозильною камерою Candy. Якщо звичка бере своє - цей вибір ідеально підходить для вас!
Звичне і зручне розташування морозильної камери буде ідеальним для тих, хто втомився постійно нахилятися щоб дістати що-небудь з заморозки. Дане розташування морозилки буде дуже комфортним і дозволить швидше знайти те що вам потрібно.
Дана категорія побутової техніки підкреслює оригінальність і стиль італійського бренду Candy. Витончені форми і максимальну зручність у використанні змусять вас назавжди закохатися і захоплюватися цією технікою. Постійні інновації, розвиток технологій і прагнення до нових вершин - це всі ключові напрямки Candy. Безліч технологій, таких як NoFrost, BioSafe, SimplyFi допоможуть створити затишок на кухні і принесуть величезну порцію задоволення і комфорту у використанні.


Ваш кошик порожній!

Хіт продажу

AQUAMATIC Компактне р..

10 399 грн

Прально-сушильна машина повнорозмірна Candy CSWS596TWMCE / 1-S з фронтальним завантаженням; з інверторним двигуном, Максимальна швидкість віджиму - 1500 об / хв; Технологія SMART TOUCH Прально-сушильна машина повнорозмірна Candy CSWS596TWMCE / 1-S з фронтальним завантаженням; з інверторним двигуном, Максимальна швидкість віджиму - 1500 об / хв; Технологія SMART TOUCH
Sale

10 років безкоштовного сервісн..

11 352 грн 12 599 грн