You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Холодильники з верхньою морозильною камерою

Холодильники з верхньою морозильною камерою

Кращий вибір для любителів класичних рішень - холодильник з верхньою морозильною камерою Candy. Якщо звичка бере своє - цей вибір ідеально підходить для вас!

Звичне і зручне розташування морозильної камери буде ідеальним для тих, хто втомився постійно нахилятися щоб дістати що-небудь з заморозки. Дане розташування морозилки буде дуже комфортним і дозволить швидше знайти те що вам потрібно.

Дана категорія побутової техніки підкреслює оригінальність і стиль італійського бренду Candy. Витончені форми і максимальну зручність у використанні змусять вас назавжди закохатися і захоплюватися цією технікою. Постійні інновації, розвиток технологій і прагнення до нових вершин - це всі ключові напрямки Candy. Безліч технологій, таких як NoFrost, BioSafe, SimplyFi допоможуть створити затишок на кухні і принесуть величезну порцію задоволення і комфорту у використанні.

На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете широкий вибір оригінальних сертифікованих холодильників за ціною виробника. Всі деталі можна дізнатися у менеджера за номером +380 44 232 44 78. Доставка по Києву та області - безкоштовна!


Ваш кошик порожній!

Хіт продажів

HEAT PUMPСУШІТЬ І ПЕРІТЬ РЕЧІ ..

11 999 грн