You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Холодильники з верхньою морозильною камерою

Холодильники з верхньою морозильною камерою

Кращий вибір для любителів класичних рішень - холодильник з верхньою морозильною камерою Candy. Якщо звичка бере своє - цей вибір ідеально підходить для вас!
Звичне і зручне розташування морозильної камери буде ідеальним для тих, хто втомився постійно нахилятися щоб дістати що-небудь з заморозки. Дане розташування морозилки буде дуже комфортним і дозволить швидше знайти те що вам потрібно.
Дана категорія побутової техніки підкреслює оригінальність і стиль італійського бренду Candy. Витончені форми і максимальну зручність у використанні змусять вас назавжди закохатися і захоплюватися цією технікою. Постійні інновації, розвиток технологій і прагнення до нових вершин - це всі ключові напрямки Candy. Безліч технологій, таких як NoFrost, BioSafe, SimplyFi допоможуть створити затишок на кухні і принесуть величезну порцію задоволення і комфорту у використанні.


Ваш кошик порожній!

Хіт продажу

НЕВИСОКА МОДЕЛЬ Модель..

5 199 грн

Отдельностоящая мікрохвильова піч Candy CMW 2070M; Потужність 700Вт; Обсяг камери 20л; Внутрішнє покриття емаль; Функція розморожування; 6 рівнів потужності дозволять вибрати режим приготування Отдельностоящая мікрохвильова піч Candy CMW 2070M; Потужність 700Вт; Обсяг камери 20л; Внутрішнє покриття емаль; Функція розморожування; 6 рівнів потужності дозволять вибрати режим приготування
Sale

СЕРІЯ BASIC Мікрохвиль..

1 799 грн 1 999 грн